№ 1160 Про погодження договору позички санітарного автомобіля

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XXXII сесії VI скликання

25.12.2014 № 1160

Про погодження договору
позички санітарного автомобіля

Розглянувши звернення обласної державної адміністрації від 27 листопада 2014 року № 70-352-1827/9-14/324 про надання дозволу комунальному закладу «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради на передачу службі екстреної медичної допомоги Луганської області у безоплатне користування санітарного автомобіля ГАЗ 2705, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 09 грудня 2014 року № 1059, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити комунальному закладу «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради укладання договору позички автомобіля ГАЗ 2705 зі службою екстреної медичної допомоги Луганської області.

2. Керівнику комунального закладу «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради здійснити усі необхідні заходи щодо укладання договору позички вказаного санітарного автомобіля відповідно до вимог чинного законодавства та копії договору надати до Херсонської обласної ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Заступник голови обласної ради                                            Т.І. Федько