№ 1156 Про стан справ щодо діяльності комунального підприємства база відпочинку «Арабатська Стрілка» Херсонської обласної ради

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XXXII сесії VI скликання

25.12.2014 № 1156

Про стан справ щодо
діяльності комунального
підприємства база відпочинку
«Арабатська Стрілка»
Херсонської обласної ради

Розглянувши звернення комунального підприємства база відпочинку «Арабатська Стрілка» Херсонської обласної ради від 05 грудня 2014 року № 100 про стан справ щодо діяльності комунального підприємства база відпочинку «Арабатська Стрілка» Херсонської обласної ради, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 09 грудня 2014 року № 1069, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію керівника комунального підприємства база відпочинку «Арабатська стрілка» Херсонської обласної ради про стан справ щодо діяльності комунального підприємства база відпочинку «Арабатська Стрілка» Херсонської обласної ради взяти до відома.

2. Схвалити та направити текст звернення до голови Херсонської обласної державної адміністрації з питання врегулювання земельних відносин комунального підприємства база відпочинку «Арабатська Стрілка» Херсонської обласної ради відповідно до вимог чинного законодавства, що додається.

3. Схвалити та направити текст звернення до Генеральної прокуратури України про факти фальсифікації документації внаслідок чого мало місце порушення вимог чинного законодавства службовими особами органів виконавчої влади та керівництва товариства з обмеженою відповідальністю «Санта» під час оформлення в оренду земельної ділянки на території комунального підприємства база відпочинку «Арабатська Стрілка» Херсонської обласної ради, що додається.

4. Керівнику комунального підприємства база відпочинку «Арабатська Стрілка» Херсонської обласної ради:

4.1. Розробити бізнес-план щодо подальшої діяльності та ефективного використання майна комунального підприємства база відпочинку «Арабатська Стрілка» Херсонської обласної ради і надати його на розгляд обласної ради.

4.2. Вивчити питання та внести пропозиції до обласної ради щодо можливості поповнення статутного фонду підприємства.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Заступник голови обласної ради                                   Т.І. Федько

Додаток