№ 1149 Про проведення витрат з обласного бюджету в І кварталі 2015 року

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XXXII сесії VI скликання

25.12.2014 № 1149

Про проведення витрат
з обласного бюджету
в І кварталі 2015 року

Керуючись статтями 22, 23 та 79 Бюджетного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист обласної державної адміністрації від 22 грудня 2014 року № 15-351-2036/9-14/312 щодо забезпечення безперебійного фінансування видатків з обласного бюджету в І кварталі 2015 року, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати право Департаменту фінансів Херсонської обласної державної адміністрації проводити фінансування головних розпорядників коштів обласного бюджету в І кварталі 2015 року згідно з додатком 1 до цього рішення.

2. Установити, що фінансування витрат із загального фонду обласного бюджету проводиться в межах фактично отриманих доходів та в межах установлених головним розпорядникам коштів бюджетних призначень за тимчасовим розписом видатків за повною економічною класифікацією, фінансування витрат спеціального фонду – в межах фактично отриманих доходів від збору за першу реєстрацію транспортного засобу.

3. Затвердити обсяг надання кредитів розділу «Кредитування» спеціального фонду обласного бюджету по Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації за КФКВ 250911 «Надання державного пільгового кредиту індивідуальним сільським забудовникам» у сумі 400000 гривень за рахунок надходження коштів від повернення вказаних кредитів за КФКВ 250912 «Повернення коштів, наданих для кредитування індивідуальних сільських забудовників» на відповідну суму (додаток 2).

4. Затвердити розподіл обсягів субвенцій з обласного бюджету районним та міським (міст обласного значення) бюджетам на проведення видатків, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів у І кварталі 2015 року (додаток 3).

5. Установити обсяг погашення заборгованості за середньостроковою позикою на І квартал 2015 року у сумі 2318000 гривень, одержаною обласним бюджетом у 2013 році з єдиного казначейського рахунку у зв’язку з невиконанням розрахункових показників Міністерства фінансів України по доходах, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів (додаток 4).

6. Враховуючи пріоритетність окремих заходів, які пов’язані зі специфікою функціонування Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби, комунального некомерційного соціального підприємства з надання допомоги військовослужбовцям «Оберіг», державної установи «Херсонський обласний контактний центр», фінансуванням витрат із виплати разової матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, загиблих під час проведення антитерористичної операції, та наданням допомоги громадянам, яким виповнилося 100 і більше років, надати право Департаменту фінансів Херсонської обласної державної адміністрації на проведення зазначених видатків у І кварталі 2015 року.

7. Головним розпорядникам коштів обласного бюджету:

7.1. Забезпечити складання в установленому порядку тимчасових кошторисів бюджетних установ на І квартал 2015 року та в термін до 30 грудня 2014 року надати їх Головному управлінню Державної казначейської служби України у Херсонській області.
При складанні кошторисів по витратах спеціального фонду за рахунок власних надходжень бюджетних установ:
– врахувати, що ці витрати мають постійне бюджетне призначення, яке дає право на їх провадження виключно в межах і за рахунок відповідних надходжень цих коштів;
– забезпечити їх спрямування в першочерговому порядку на заходи, здійснення яких необхідне для виконання основних функцій і які не забезпечені коштами загального фонду обласного бюджету.

7.2. Забезпечити першочергове спрямування коштів на фінансування захищених статей видатків, зокрема на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, та на проведення розрахунків за енергоносії й інші комунальні послуги.

8. Надати право Херсонській обласній державній адміністрації (Департаменту фінансів Херсонської обласної державної адміністрації) у разі виникнення тимчасових касових розривів обласного бюджету, пов’язаних з тимчасовим дефіцитом коштів на фінансування захищених статей видатків, отримувати короткотермінові позики на їх покриття в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Херсонській області.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету та фінансів.

Заступник голови обласної ради                                         Т.І.Федько

Додатки